Më mbaj mend (për 1 muaj)


Profero - Flladitu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flladitu".
3. Video është e këngës "Flladitu", por nuk këndohet nga Profero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Profero - Flladitu  (Feat. Mozzik)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mozzik

30/04/2013

2013-04-30T14:58:56+00:00Introduction :

Yeaahh Da Profero Im wit ma nigga Mozzik Doin dis shit
You know im sayin'
Gilan-Ferizhigh We still stay connected nigga
aint nobody can fukk wit da hottest nigga in da city

(Same Damn Time)

Chorus :
edhe gucci edhe loui at the same damn time
edhe gangsta edhe zotni at the same damn time
me shum shok hiq pa kok at the same damn time
me shum shok jom shum tok at the same damn time
at the same damn time , at the same damn time
at the same damn time , at the same damn time
sjom un nigga kom shum nigga at the same damn time
edhe high edhe straight at the same damn time

Verse :
i boj kejta si boj kejta at the same damn time
un me femnen tema kena yo same damn minds
hi shum fell rri shum fell kryesorja high haver
high un n;kerr ajo nkerr ajo mue poma merr
yeap yeap motherfukka ndrrova un stil
spoma nin qa po thuni se apet jom kopil

Da Future King PROFERO i eat dem niggaz , i stay on sum gangsta shit FOEVA

(All Verse)
i still ballin like a motherfukkkaa e kthej un apet
yeaahhh imm backk nd my shooters onnn deeckkk
profero kill da trakks nigga whatch maa steps nigga
sboj un relax nigga racks on racks on rackkks nigga
nukk tvyn paret nese se ki facen
un jom manjak kurvat per rak mkapen
yeaahh im here nd dis is ma year
tell dem pussys cuz i aint never scared
im lyrical homicide sum ha kari per ta
nigg i ride or die nd i always stay flyy
im to raw fo da streets gjuna leht nbita
gilan konnektin e kom un se prita
gilan rap city gilan gun clap cityy
naper rugg jom dirty ti nshpi je silly
yeahh im on sum street shit sjom reper i dimrit
jom reper i gjithanshem e inspirimit
me bass ta percjelli un ritminnn
me rimmaaaa ta dekii une bitiinn
njerzt si un trall jon muna me thon pak jon
von rapllon qa thom e thom qa boj qaj jom
e kom instrumentallin ta qi vokallin
mangupat e shpejt kur sta presin mallin
vin ta qajn ballin edhe thojm im ballin
yeahh yeahh im ballin see dis niggaz fallin
sjom 2chain veq jom different pi ktyne
qdo sen qejuv del perpara tmive un juv thom shkyne

Introduction:
Yeah its time fo ma nigga Mozzik , We doin dis shit , You know im sayin

Mozzik:
Young g's gettin money on the streets
weed cocaine extasy,fuck daa policee
Me fol per rrug ,ty kurgjo nuk t'perket
Kena begja t'rruges,ti hala kryn fakulltet
Ju jeni kurva nuk e keni jeten n'rep
Hala tu rrit me hjeka ,m'shkun 17 vjet
Tipi vettlla tngreme,don me bo probleme
po flet per beefa ,nuk e ka met lemeee
Ju knoni per mejreme ,mos ti hina ksaj temeee
Un jom gjilpona, ti n'ket rast bohesh tentene
Sjom alien po nket ndet t'madh jom peshkaqen
I arratisun prej spitali ,me veti shum men
haak phu hak phuu ,who the fak ar ju ?
ma mir vno pancir ,se fjalt mujn met shpu
Hapshu hapshu,ma mir o mu larguuuu
duhesh me pas shum men,neve me na kritiku
GL BLOCK FER IZ HIGH ,PO RRINA nlagje shum veta
Sun pajton gjaqe knej AS ANTON QETA
Nanqim knej kerset shum shpejt pistoleta
kto 2 gjepa ,gjeje cili ka heda?
Deri diten kur zoti shpirtin naj merr
gangsterat luten n'rrug,allahu ekber
shejtani o ka mthot mirsevjen n`hell
e nxerri hekrin,e ja qes trut n`tok HAWER
QFAR PROBLEME KI G,pernime keni hi en FANTASY
nuk ka logjik,me lujt zogi me egersin...
Sdi sha kari kan me fol kta per jet t'vet
A un jom rrugve,prej si jom nda me djep
te na thyhet ligji,nxirret B31ishi
na merrmi me gjithkonin,po jo me tulifar snitqii
Qitu t'qihet nana ,qituu t'heket flamaa
qitu t'thehet doraa,qitu t'thehet kamaaa
Fuckkkk beamer benz or bentlley pi felli llafe nxerri
me flow t'rexht e percjelli biten deri ta therri
thiken e kom me veti, klliken midis qyteti
lliken e kom te rreki, pe pritum mos pe hjekim
Bitchat si barbie,tu smokit si marley
naper city tu u cill me krosa me harley
Whitte niggaz still ballin ,kta veq pare marrin
Zoti naj merr shpirtin ,hejtera merreni


Ky tekst u dërgua nga Ares Gashi(Byqmet)1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet