TEKSTESHQIP

Qamil Hondozi
Hala T'du
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hala T'du" kënduar nga Qamil Hondozi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodinë dhe arranzhimin u realizuan Granit Gashi & Dardd.