Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamili I Vogel & Tahir Drenica - Cuni Shkon Sokakut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Quni shkon sokakut me sharki ne dore
Cka ti boj merakit more vetull holle

Quni shkon sokakut djal sa e ki sahatin
Per pa fol me goje ja dhake xhevapin

Flokt e qasaj qikes spo ja nxan shamija
Fryni era malit mi murr ment e mia

Fryni era bries o e na I ra qsaj qikes
Ja ka qart qasaj qikes dy bistekt e shpines


Ky tekst u dërgua nga  drenasi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Qamili I Vogel & Tahir Drenica - Cuni Shkon Sokakut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cuni Shkon Sokakut".
3. Video është e këngës "Cuni Shkon Sokakut", por nuk këndohet nga Qamili I Vogel & Tahir Drenica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamili I Vogel:


Komente 0