TEKSTESHQIP

Qemal Kertusha
Larg
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Larg" kënduar nga Qemal Kertusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën e këngës e kompozoi Pjetër Gaci.