TEKSTESHQIP

Qendresa Batllava
Qka Mka Bo Dashuria
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qka Mka Bo Dashuria" kënduar nga Qendresa Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Vedat Lushtaku.