TEKSTESHQIP

Qendresa Batllava
Hajmali
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajmali" kënduar nga Qendresa Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.