TEKSTESHQIP

Qëndresa Bunjaku & Rinor Berisha
Nëse Të Gjej Në Zemër
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nëse Të Gjej Në Zemër" kënduar nga Qëndresa Bunjaku & Rinor Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj ky krijim muzikor është përcjellë tek shikuesit i punuar nga ana vizuale edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 17 Nëntor 2019. Autor i vijës melodike dhe autor i tekstit rezulton të jetë Arijeta Daci, teksa kënga vjen e orkestruar nga Hysni Klinaku.