TEKSTESHQIP

Qendrim Pllana
Shqiperi
Lyrics
(Feat. Geti)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiperi" kënduar nga Qendrim Pllana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, materiali muzikor lansohet tek audienca e gjerë i ilustruar me profesionalizëm edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 27 Nëntor 2014.