Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ia Di Zotit Qe Jam Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

pergjithmone vetem ti
te bej be ne perendi
pa ty jeta veq mundim
sdo te kem asnje gezim
njemijehere tkisha jetu
vetem ty te kisha zgjedh
fjala jote me perkethele
me qeteson ti me don

refreni:

kah do tshkoj ty te kujtoj
kurr nga mendja ste largoj
une per ty do tjetoj
kengen time ta kendoj
kengen time ta kendoj

kah do tshkoj ty te kujtoj
kurr nga mendja ste largoj
gjitha endrrat mi ke plotesu
o sa fort moj qe te du

o sa fort moj qe te du


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ia Di Zotit Qe Jam Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ia Di Zotit Qe Jam Me Ty".
3. Video është e këngës "Ia Di Zotit Qe Jam Me Ty", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 1