A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Ramadan Krasniqi & Besim Krasniqi - Mos Ja Prish Ngjyren Flamurit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/04/2013

2013-04-03T22:13:32

Më Shumë Nga

Besim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ja Prish Ngjyren Flamurit" kënduar nga Ramadan Krasniqi & Besim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ramadan Krasniqi & Besim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...