TEKSTESHQIP

Ramzi Shira
A Po Vjen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Vjen" kënduar nga Ramzi Shira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Atmosfera e dhuruar është akoma më e bukur, edhe falë faktit se projekti muzikor është finalizuar në ekranet tona i plotësuar në aspektin vizual me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 15 Prill 2023. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Alban Furtuna, ndërsa tekstin e përgatiti Mario.