Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real K - Dashuria U Shua (Feat. Lyric Master)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1/2 Real K
Shtrihem nshtrat m'zë gjumi ne enderr ty te shohh
Zgjohem ne mengjes me duket endrra po vazhdon
Veq n'ty mendoj menen veq te ti e kom
Krejt muncit i kom po veq ti pom mungon

Tash ti je shum larg je ne krah te tjetrit
Un vuaj dhe shikoj fotografin e portretit
Qe zemer e kom bo veq per ty
Nuk po mundem me majt veten mo mos me fy

2/2Lyric
A do ishe e piklluar a dot qaje ti per mu
A dot gjeje dashni tjeter dashnin tem me zevendsu
Du nje her te perqafoj veq nje her te qmallem me ty
Dhe te me ndalet loti ne sy/lyric

Reff2x
Nuk me dhimbet jeta po ti shijoj buzt e tua
Nga varri do te zgjohesha po tme thoje ti te dua
Pse zemer dashuria jon u shua
Pse pse ndodhi keshtu me mua

1/2 Real K
Pse spom beson pse mo mu spom don
Pse e harrove dashurin qe thojshe per to jeton
Pse e harrove kaq shpejt ndoshta bota sish e drejt
Veq mu mkish rrejt veq mu mkish lon flejtt

Per ty bëra gjdo gje per ty po bej gjdo gje
Per ty po kendoj ty nuk t'ndrroj me asnjë
Ndoshta ti sum beson po dimri shpejt kalon
Vjen vera tjeter kur rrishim bashk teton

2/2Lyric
A do ishe e piklluar a dot qaje ti per mu
A dot gjeje dashni tjeter dashnin tem me zevendsu
Du nje her te perqafoj veq nje her te qmallem me ty
Dhe te me ndalet loti ne sy/lyric

Reff2x
Nuk me dhimbet jeta po ti shijoj buzt e tua
Nga varri do te zgjohesha po tme thoje ti te dua
Pse zemer dashuria jon u shua
Pse pse ndodhi keshtu me mua
Real K
Featuring: Lyric Master
Publikimi: 01/04/2013


Real K - Dashuria U Shua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria U Shua".
3. Video është e këngës "Dashuria U Shua", por nuk këndohet nga Real K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Real K:


Komente 0