Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Makashi - Se Do Ti Them Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Ja zilja ra, ora mbaroj
mezi po pres, qe ta takoj
dhe vajza duket, me cant' ne dor'
dhe si nje flutur ajo vrapon (2x)

REF.:
Se do ti them asaj
te dua ty moj vajz'
se do ti them asaj
te dua ty moj vajz'
...ty mooooj vajz'

Midis te tjerve shpejt un' dalloj
shoh syt e saj qe s'jan te qete
dhe me kerkojn'
dhe vajza duket
me cant' ne dor'
dhe si nje flutur, ajo vrapon,

Dhe ja drejt meje nis e nxiton
Me syt' e saj s'jan' te qet' me kerkon
dhe vajza duket me cant' n dor'
dhe si nj flutur ajo vrapon....

REF.:
se do ti them asaj
te dua ty moj vajz
se do ti them asaj
te dua ty moj vajz
....ty moj vajz...


Ky tekst u dërgua nga Metallic Roses

Redon Makashi - Se Do Ti Them Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Do Ti Them Asaj".
3. Video është e këngës "Se Do Ti Them Asaj", por nuk këndohet nga Redon Makashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Redon Makashi:


Komente 0