Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rei Bezhani - Magnet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Më tërheq, e më çmend
Më shkatërron

Asnjë fjalë, një vështrim
Më sundon

S’e kuptoj, më je bërë
Obsesion, obsesion

Dhe kur je e mërzitshme
pak e hidhur, toksike
Gjen një formë fantastike
prapë më bëhesh magjike

Jam në gjunjë e pa kushte
symbyllur besoj
Pas vetes më merr
në ajër, në tokë

Gravitet të kam
Graviteti im
Si magnet tërheq
më rrëmben
më s’më kthen

Gravitet të kam

Ke diçka, ke në zërin tënd
Ka diçka pas vështrimit tënd
Ka diçka që unë s’di ta them
Thjesht e dashur, ti thjesht më çmend


Dhe kur je e mërzitshme
pak e hidhur, toksike
Gjen një formë fantastike
prapë më bëhesh magjike

Jam në gjunjë e pa kushte
symbyllur besoj

Gravitet të kam
Graviteti im
Si magnet tërheq
më rrëmben
më s’më kthen

Gravitet të kam
Rei Bezhani
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj
Mix&Master: Enis Mullaj
Choreography: Frenki ZiajRei Bezhani - Magnet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magnet".
3. Video është e këngës "Magnet", por nuk këndohet nga Rei Bezhani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rei Bezhani:


Komente 0