TEKSTESHQIP

Rei Bezhani
Flake
Lyrics

Humba veten pak nga pak
Got pas gote ne banak
Shuhen dritat dhe kte nate
Ti shkelqen si diamant

Dhe sa e sa mendime
Sa endrra perjetime ti mi sjell...
Dhe sa e sa vegime
Pasione fantazie ndjell...

Ref.:
Nata ndizet flak...flak si ky klab
Nata ndizet flak...pak e nga pak
Levizjet e saj sikur me thone
Sonte eshte, Nata jone.

Nata ndizet flak...flak si ky klab
Nata ndizet flak...pak e nga pak
Dua qe ti prek buzet e saj,
Mos tme thone, Bye Bye.

Se Kur ti buzqesh, muzika ndal..
Zemren time deh, nata vjen verdall..
Bej edhe nje hap, trupin te ta ndjej me prane...
Dua ta zbuloj, cdo te fshehte qe mban...

Prane e me prane...

Refren:
Nata ndizet flak...flak si ky klab
Nata ndizet flak...pak e nga pak
Levizjet e saj sikur me thone
Sonte eshte, Nata jone.

Nata ndizet flak...flak si ky klab
Nata ndizet flak...pak e nga pak
Dua qe ti prek buzet e saj,
Mos tme thone, Bye Bye.