TEKSTESHQIP

Rei
E Imja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Imja" kënduar nga Rei.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është lansuar para një audience më të gjerë i plotësuar me profesionalizëm me një klip muzikor, të cilin e punoi Edlira Baholli. Ky videoklip u publikua më 20 Prill 2021. Komponimin dhe tekstin e shkroi Eriona Rushiti, teksa produksionin audio e punoi në studio Enis Mullaj.