Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rejhana - Dashuri Reale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Reale".
3. Video është e këngës "Dashuri Reale", por nuk këndohet nga Rejhana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rejhana - Dashuri Reale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 2

Komente

Asnjë Koment

18/07/2008

2008-07-17T23:00:00+00:00Vetëm 2 fjal i pres prej teje
nese unë sonte dal me ty
atë dashuri qe ke ne zemer
me mir ma thuaj sy me sy.

E di qe ëndërr më ke pasur
edhe pse ende se pranon
nese nuk vjen tash afer meje
neser do te jet shumë vonë.

REF.:
Është dashuri reale kjo dihet
ashiqare s`është dashuri veq per
një natë.
Është dashuri reale
kjo dihet ashiqare
ta fala zemren pak nga pak.

REF.:
Është dashuri reale kjo dihet
ashiqare s`është dashuri veq per
një natë.
Është dashuri reale
kjo dihet ashiqare
ta fala zemren pak nga pak.

Pa ty asnjë minut s`me rrihet
dita me duket shumë e gjatë
e pyes veten e dëshpruar pse
vallë kurr nuk patëm fat

E di qe ëndërr më ke pasur
dita më duket shumë e gjatë
nëse nuk vjen tash afer meje
pse vallë kurr nuk patëm fat.

REF.:
Është dashuri reale kjo dihet
ashiqare s`është dashuri veq per
një natë.
Është dashuri reale
kjo dihet ashiqare
ta fala zemren pak nga pak.

REF.:
Është dashuri reale kjo dihet
ashiqare s`është dashuri veq per
një natë.
Është dashuri reale kjo dihet
ashiqare s`është dashuri veq per
një natë.
Është dashuri reale
kjo dihet ashiqare
ta fala zemren pak nga pak.

TA FALA ZEMREN PAK NGA PAK


Ky tekst u dërgua nga Elona   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Rejhana:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet