Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rejhana - E Jotja Do Te Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Falma sonte nje puthje nga zemra qysh e ke adet ti e din se unë tretem dhe vuaj kur jam veq vet

Falma sonte nje puthje nga zemra qysh e ke adet te kam pritur me muaj dhe vite vetëm per një natë
Ref:E jotja do te jem kët krjejt do ta marrin vesh disa po të lavdrojn disa po flasin keq
E jotja do te jem buzet veq ti mi ke mendja nuk me ndryshon per sot e 100 vjet.

Falma sonte nje puthje nga zemra qysh e ke adet ti e din se unë tretem dhe vuaj kur jam veq vet

Falma sonte nje puthje nga zemra qysh e ke adet te kam pritur me muaj dhe vite vetëm per një natë

Ref:E jotja do te jem kët krjejt do ta marrin vesh disa po të lavdrojn disa po flasin keq
E jotja do te jem buzet veq ti mi ke mendja nuk me ndryshon per sot e 100 vjet.

Ref:E jotja do te jem kët krjejt do ta marrin vesh disa po të lavdrojn disa po flasin keq
E jotja do te jem buzet veq ti mi ke mendja nuk me ndryshon per sot e 100 vjet.


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli

Rejhana - E Jotja Do Te Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Jotja Do Te Jem".
3. Video është e këngës "E Jotja Do Te Jem", por nuk këndohet nga Rejhana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rejhana:


Komente 0