Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Party Ne Mesnate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Na na na na naj x8

Mos vono hajde bëhu gati
aventur sonte po na pret
mos haro mamit tënd tregoj
në mengjes mos të bërtet.

Ti vishu zemër rregullohu
do të vi me limuzin
para fqinjëve ti maskohu
se pa fol nuk rriiiin.

ref.
Party në mesnat do të ket
le të jet sekret askush
nuk e di kët mrekulli
vetëm ne të dy.

Afër meje do të jesh
merak mos të kesh
unë dhe ti do të jemi nji
privat party jo mos haro
të pres.

Na na na na naj x8

Hajde shpirt se kaloi nata
sa më shpejt e ma bëj një shenj
të garantoj se e pa haruar
do të jet zemër kjo nej.

Ti vishu zemër rregullohu
do të vi me limuzin
para fqinjëve ti maskohu
se pa fol nuk rrin.

ref.
Party në mesnat do të ket
le të jet sekret askush
nuk e di kët mrekulli
vetëm ne të dy.

Afër meje do të jesh
merak mos të kesh
unë dhe ti do të jemi nji
privat party jo mos haro
të pres.

Na na na na naj x8

ref.
Party në mesnat do të ket
le të jet sekret askush
nuk e di kët mrekulli
vetëm ne të dy.

Afër meje do të jesh
merak mos të kesh
unë dhe ti do të jemi nji
privat party jo mos haro
të preeeeeeeees.Nuk kemi video për këtë këngë.


Remi Jakupi
Publikimi: 05/03/2013
Festivali: Zhurma Show 2013


Remi - Party Ne Mesnate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Party Ne Mesnate".
3. Video është e këngës "Party Ne Mesnate", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0