Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Si Ti Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

E kush te solli n'lagjen time
mallku qoft sahat i zi
mu be zemra cop e therrime
rri mendoj,mendoj per ty.
E kush te solli n'lagjen time
mallku qoft sahat i zi
mu be zemra cop e therrime
rri mendoj,mendoj per ty.

Ref:
Si te ja them e mjera
s'un duroj,
o a ti them se e dashuroj
Si te ja them e mjera
s'un duroj,
o a ti them se e dashuroj.

Mos me lendo djale
se jam e re
e kam zene sevdane me ty
qysh se t'pash per t'paren here
jo as kerkush s'me hyn ne sy.
Mos me lendo djale
se jam e re
e kam zene sevdane me ty
qysh se t'pash per t'paren here
jo as kerrkush s'me hyn ne sy.

Ref:
Si te ja them e mjera
s'un duroj,
o a ti them se e dashuroj
Si te ja them e mjera
s'un duroj,
o a ti them se e dashuroj.


Ky tekst u dërgua nga Brilante   arsimdiber

Remzije Osmani - Si Ti Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ti Them".
3. Video është e këngës "Si Ti Them", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0