Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Veç Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Pome rrihet veq me ty
Smuj me nejt pa t'pa me sy
Mos me thirr nga dy-tri heer
Gjumi nuk me mer
Mos me thirr nga dy-tri heeer
Gjumi nuk me mer

S'ish ba nami me t'pas ngat xhdo dit e xhdo nat
Buzet me mi dhon keq s'ish kon x2

Ka po shkoj e ka po rri
Jam ka foli veq per ty
Zemren ti ma ke robnu (?)
Oh sa fort te du
Zemren ti ma ke robnuu
Ooh sa fort te du

S'ish ba nami me t'pas ngat xhdo dit e xhdo nat
Buzet me mi dhon keq s'ish kon x4
S'ish ba nami...!


Ky tekst u dërgua nga Ayda

Remzije Osmani - Veç Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Për Ty".
3. Video është e këngës "Veç Për Ty", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0