Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Qesh Qesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

nexhati:
vec niher me nejt me mu
ma nuk mundesh mem haru,
me i fol zemres dashurohet
e prej meje smund largohet(2x)

ref:
qesh qesh vetem qesh
se ma von e mer vesh,
ke me kja ke me kja
ska me tlan zemra me u nda
ska me tlan zemra me u nda
ke me kja ke me kja
ska me tlan zemra me u nda
ska me tlan zemra me u nda.

remzia:
vec niher me nejt me mu
ma nuk mundesh mem haru,
me i fol zemres dashurohet
e prej meje smund largohet(2x)

ref:
qesh qesh vetem qesh
se ma von e mer vesh,
ke me kja ke me kja
ska me tlan zemra me u nda
ska me tlan zemra me u nda
ke me kja ke me kja
ska me tlan zemra me u nda
ska me tlan zemra me u nda.


Ky tekst u dërgua nga Lora

Remzie & Nexhat Osmani - Qesh Qesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qesh Qesh".
3. Video është e këngës "Qesh Qesh", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0