Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Nje E Kam Dashte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nexhati...
Njeher ne jet kan rreh dy zemra
Njeher bashk jane shkru dy emra
Njeher shpirtat jan bo bashk
Ne ket bote njeher kam dasht

Ref...x2
Nje nje e kam dasht
Dy zemra si kam pas
Tri here ne kete bote me u kthy
Kisha dashte te jem me ty

Remzija...
Njeher ne jet kan rreh dy zemra
Njeher bashk jane shkru dy emra
Njeher shpirtat jan bo bashk
Ne ket bote njeher kam dasht

Ref...x2
Nje nje e kam dasht
Dy zemra si kam pas
Tri here ne kete bote me u kthy
Kisha dashte te jem me ty.

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberFeaturing: Nexhat Osmani
Publikimi: 01/12/2008


Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Nje E Kam Dashte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje E Kam Dashte".
3. Video është e këngës "Nje E Kam Dashte", por nuk këndohet nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0