Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Jeteo Jete (Feat. Shpat Kasapi, Saranda & Antigona)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ah mharove kur sme the
a mendove qysh me le
a ke pas dhimbje e mall ate net qe isha gjall 2x
ste harove por tkujtova
me tpermend nuk guxova
sa te du si thash kerkujt por ne zemer e kam rujt 2x
jeto jet jeto jet skam besu se tkam me gjet se kam dit se vjen nje dit ti ke ardh kur se kam dit 2x
jeto jet jeto jet skam besu se tkam me gjet se kam dit se fatet shkruhen nuk je larg zemrat qe duhen 2x


Ky tekst u dërgua nga Alma


Nuk kemi video për këtë këngë.
Remzie & Nexhat Osmani - Jeteo Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeteo Jete".
3. Video është e këngës "Jeteo Jete", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0