A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Mos Harro  (Feat. Shpat Kasapi, Saranda & Antigona)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Featuring

Saranda

Featuring

Shpat Kasapi

See Also

Nexhat Osmani

Song from the album:

"Jeton Dashuria Jone"


shpatii:
Ka shum koh etjen time,
e shuaj me lot

Nexhat:
Ka shum koh një fjal zemre askush nuk ma thot (2x)

Refrain:
Mos harro se tash jetuam bashk mëngjeset na kan zbardh,
të kam dashur 'dhe at'her,
kur t'kam prit e nuk ke ardh
të kam dashur 'dhe at'her kur t'kam prit dhe nuk ke ardh

Remzie:
Ka shum dit që e pres djellin
tma shkrij borën n'zemër
Ka shum net që buza ime
përshpërit një emër (2x)

Refrain:
Mos harro se tash jetuam bashk mëngjeset na kan zbardh,
të kam dashur 'dhe at'her,
kur t'kam prit e nuk ke ardh
të kam dashur 'dhe at'her kur t'kam prit dhe nuk ke ardh


Lyrics submited by Struganja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019