Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Kafe Muhabet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Remzia...
Dashurin time te paster
Aq sa duhet ti nuk e vlerson
Me te tjera femra afer
Gjoja se mua nuk me shikon

Zemren po ma vret
E nuk don me dit
Kafe muhabet
Aty mbete çuno nate e dit

Ref...
Kafe muhabet
Jo nuk ka lezet
Zemra e femres djale
Njemije vjet te pret x2

Nexhati...
Me thuaj ku eshte sekreti
Qe me goje tani me nuk me flet
Sa shume kam me vujt i shkreti
Ka me tu bo loti syrit det

Zemren po ma vret
E nuk don me dit
Kafe muhabet
Aty mbete vajze ti nate e dit

Ref...
Kafe muhabet
Jo nuk ka lezet
Zemra ime vajze
Njemije vjet te pret x2

...

Ref...
Kafe muhabet
Jo nuk ka lezet
Zemra ime vajze
Njemije vjet te pret x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzie & Nexhat Osmani - Kafe Muhabet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kafe Muhabet".
3. Video është e këngës "Kafe Muhabet", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0