Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Për Sy E Faqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Per sy e faqe nuk e boj
te premtoj un te premtoj
Per sy e faqe nuk e boj
me t'lendu asgje s'fitoj
ma jep dashnin kur zemra flet se koha iken shpejt

Ah mor djal zemren ta kam fal
te kam dasht ndaj me ty un jam
mos e ndal dashurin qe kam
me lendon zemra se duron

Per sy e faqe nuk e boj
te premtoj un te premtoj
kte jet me ty e dua un se pa ty nuk kam jet
Per sy e faqe nuk e boj
me t'lendu asgje s'fitoj
ma jep dashnin kur zemra flet se koha iken shpejt

Spo gaboj nese shum te du
shpirti jem dy fjal po ti them
me pelqen zemra kur te ndjen
je si djell ti per synin tem

Per sy e faqe nuk e boj
te premtoj un te premtoj
kte jet me ty e dua un se pa ty nuk kam jet
Per sy e faqe nuk e boj
me t'lendu asgje s'fitoj
ma jep dashnin kur zemra flet se koha iken shpejt(x2)


Remzie & Nexhat Osmani - Për Sy E Faqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Sy E Faqe".
3. Video është e këngës "Për Sy E Faqe", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0