TEKSTESHQIP

Remzije Strumcaku
Dasma Jonë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma Jonë" kënduar nga Remzije Strumcaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor është prezantuar tek audienca i ilustruar nga ana vizuale me videoklip muzikor, për video produksionin e të cilit u kujdes Dream Films. Videoklipi u publikua me datë 23 Qershor 2023. Kënga vjen me tekst nga Fatmir Muja, ndërsa produksionin e realizoi Nexhat Mujovi (Wirusi).