Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renato Jaho - Më Marrose Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mjeri un i mjeri
x2 - Me marrose me marrose o moj bukuri
Do ta sjell moj do ta sjell, unazen flori(aman)

Dhe ne enderr me ke dal me fustan re bardh
Te premtova kete behar nuse do te mar

Me marrose me marrose o moj bukuri
Do ta sjell moj do ta sjell, unazen flori(aman)

Un fjalen e kam fjal, nga fjala nuk dal
Do te mar moj do te mar, pritem kete behar

Me marrose me marrose o moj bukuri
Do ta sjell moj do ta sjell, unazen flori(aman)

Bej rrobat pal pal mbushi valixhet me radh,
Tako nenen dhe baban, se po vij moj te te mar
Renato Jaho
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/08/2023
Muzika: Mario Bregu
Teksti: Renato Jaho
Orkestrimi: Mario Bregu
Video Produksioni: Malespi Pro


Renato Jaho - Më Marrose
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Marrose".
3. Video është e këngës "Më Marrose", por nuk këndohet nga Renato Jaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renato Jaho:


Komente 0