Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renis Gjoka - Fjalët Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Fjalet me mungojne, kte here
Buzet thjesht pa te, s`kane vlere
Syte te mbushur plot, me fjale
Shpirtin e percojn ngadale

Prit dhe pak,mos ik
Prit dhe pak...

Refreni:
Koha ka ndaluar pergjithmone
Por kujtimet me mbajne
Nuk mund t`na ndajne uuu
Me kthe ne boten qe ndertuam bashke
U shten aty, na pret te dy uuu
Ne te dy, ne te dy

Une te dua shume uuu
E zbulova vone, si gjithmone
Fjalet s`kane me peshe, e di
Forcen se kam me tani

Besom edhe nje here
Dhe nje here...

Refreni:
Koha ka ndaluar pergjithmone
Por kujtimet me mbajne
Nuk mund t`na ndajne uuu
Me kthe ne boten qe ndertuam bashke
U shten aty, na pret te dy uuu
Ne te dy, ne te dy


Ky tekst u dërgua nga Amanda MihajRenis Gjoka
Publikimi: 22/09/2021
Muzika: Renis Gjoka
Teksti: Renis Gjoka
Produksioni: Tull Production
Mix: Tull Production
Master: Neil Pickles Reveal Sound
Guitars: Ergys Turku
Video Produksioni: Wonder Films Albania & Gjergj KacinariRenis Gjoka - Fjalët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalët".
3. Video është e këngës "Fjalët", por nuk këndohet nga Renis Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renis Gjoka:


Komente 0