Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renis Gjoka - Ajo (Feat. Gjergj Kaçinari)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ajo vinte per cdo jave
Te na shihte ne lokal
Kur ne luanim te shtunave live

Sapo ulej ne banak
I afroja une nje gote
Dhe me dukej vetja se isha me fat

Syte e saj leshonin drite
Gati behesha tia them
Me mungonte pak guxim
Dridhej trupi im
Java shpesh na rrokullisej
Me preteksin e flirtimit
Dersa vjeshten dalngadale e zuri dimri

Ref

Por nje dite nuk erdhi me
Sa gabim qe nuk i thash se shume e doja
Me mjaftonte ta hetoja
Dhe te fshihesha une pas nje shikimi nje buzqeshje
Asnjehere nuk me kuptoj
Dhe tani cdo nat ne shtratin tim vajtoj

Ajo ishte shume diskret
Rrinte ulur gjithmon vete
Dhe me ore qendronim bashke ne bisede

Me pergjigjej me finese
Nuk i merrte gjerat ters
Dhe kur behej vone ajo kerkonte ndjese

E percillja me makine
Dhe kujtoja se me kaq
kisha hequr cdo dyshim
Ne mendimin tim

Ref

Por nje dite nuk erdhi me
Sa gabim qe nuk i thashe se shume e doja
Me mjaftonte ta hetoja
Dhe te fshihesha une prapa nje shikimi nje buzqeshje

Asnje here nuk me kuptoj
Dhe tani cdo nate ne shtratin tim vajtoj

Ajo vinte per cdo jave
Te na shihte ne lokal
Kur ne luanim te shtunave


Ky tekst u dërgua nga Land SinaRenis Gjoka
Featuring: Gjergj Kaçinari
Publikimi: 23/06/2021
Muzika: Pirro Çako
Teksti: Pirro Çako
Produksioni: Gjergj Kaçinari
Video Produksioni: Wonder Films


Renis Gjoka - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Renis Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renis Gjoka:


Komente 0