TEKSTESHQIP

Resmije Ameti
Karajfil I Vogel
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Karajfil I Vogel" kënduar nga Resmije Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.