Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Resmije Krasniqi - Vete Me The Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Te Dua"

Komente

Asnjë Koment

24/04/2012

2012-04-24T05:58:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vete Me The Te Dua" kënduar nga Resmije Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Rovena Stefa - Vete Me The Te Dua

Vet me the te dua
e tash mke harruar
e tash mke harruar
Mua me harrove
tjetrin dashurove
tjetrin dashurove

Ta le amanete
mos me harro krejte
mos me harro krejte
Kur te cel qershia
kujto lot e mia
kujto lot e mia

Kur tme lindi 1 djale
ja le emrin Tone
ja le emrin Tone
Kur te lind 1 vajze
vene emrin rovene
vene emrin rovene

Adriatik Asllani - Vete Me The Te Dua

vetë më the të dua
e tash m'ke harruar
e tash m'ke harruar

ta la amanet
mos më harro krejt(eee...)
mos më harro krejt(eee...)

mua më harrove
tjetrin dashunove(eee...)
tjetrin dashunove(eee...)

kur piqen qershiat
kujtoj lot e mia
kujtoj lot e mia

kur të lind një djalë
venja emnin tem(eee...)
venja emnin tem(eee...)

kur t'më lind një vajzë
ja la emnin tan(eee...)
ja la emnin tan(eee...)

Mirsa Kerceli - Vete Me The Te Dua

vet me the te dua
e tash mke harruar e tash mke harruar
mua me harrove tjetren perqafoveee tjetren perqafove


ta la amaneteeee mos me harrro krejt e .. mos me harro krejt e
kur piqet qershia kujtoj lott e miaa
kujtoj lot e mia

kur te lindi vajze leja emrin tem eee
leja emrin tem eeee
kur tme lind nje djal e ja la emrin tan eeee

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Resmije Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet