Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Krasniqi - Ferdez  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Vedat Lushtaku

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

13/07/2013

2013-07-12T23:52:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ferdez" kënduar nga Resmije Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Resmije Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aziz Murati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

se qmi lujte met prej kres Ferdes 2x
ja dot marr e ja dot vdes Ferdes 2x

oj ferdes ferdes ferdes ferdes
se qmi lujte met prej kres ferdes
oj ferdes ferdes ferdes ferdes
ja dot marr ja dot vdes ferdes

mercedesin do ta shes ferdes 2x
ja dot marr ja dot vdes ferdes 2x oj ferdes ferdes ferdes ferdes
se qmi lujte met prej kres ferdes
oj ferdes ferdes ferdes ferdes
ja dot marr ja dot vdes ferdes

oj ferdes dashnorja e par ferdes 2x
me shikove hiq pa ndal ferdes 2x

oj ferdes ferdes ferdes ferdes
se qmi lujte met prej kres ferdes
oj ferdes ferdes ferdes ferdes
ja dot marr ja dot vdes ferdesMë Shumë Këngë Nga Resmije Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet