Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Du  (Feat. Elina Duni)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Lakuriq"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Elina Duni

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Du t’rrëshqas mbi vetminë tënde
Du t’vrapoj e t’arrij e djersitur mbi
pirgun e trunit tënd.

E aty, aty n’majë
t’bërtas krejt,
krejt fjalët e ndyta që i k’puta
gjatë rrugës sime tek ti.

Du t’gropohem bashkë me heshtjen tënde
e thjesht, o thjesht ta përqafoj nën dhe.

Du t’rrëshqas mbi vetminë tënde
Du t’rrëshqas mbi vetminë tënde

Vrapoj, rrëshqas, gropohem,
vrapoj, bërtas, gropohem,
rrëshqas.


Më Shumë Këngë Nga Retrovizorja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet