Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt - Lonely (Feat. Dj Sickbeatz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lonely" kënduar nga Revolt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

David Dreshaj - Lonely

Qysh po mun me thon m’fal
Te un nuk ke lon ven mo moti t’kom fshi
Qysh po mun me thon m’fal
Tash u bone pishman e po m’mer me t’mir
Baby I don’t give a f**k
Baby I don’t give a f**k mo snij per ty
Ti je halucinacion
Ti je halucinacion tu ngre, tu pi...
E po m’fol shum...

Rrena, rrena
Mushe me rrena, rrena
Un kisha dasht me ta fal o pasha ty
Po nuk po ta fal zemra

NA - NA - NA
NA - NA - NA
PER NEVE S’KA MANJANA
NA - NA - NA
NA - NA - NA
PER NEVE S’KA MANJANA

JO - JO - JO
S’JENA MO
JO - JO - JO
RRI TASH LONELY

JO - JO - JO
JO - JO - JO
S’JENA MO
QYSH KE THON TI

Hmmm...
Veq ni lidhje e keqe
Une kesh njeri ti paske prit engjull
Tkom lut une teper
Per ty s’ja ka vlejt nuk e lodhi mo veten

E lujte russian rulletin
N’veti tu plas veq u pritke momenti
Tash t’kan met veq kujtimet e djeshit
Karma is a bi**h e ti ja ke ngul vetit

Kanita - Lonely

Well I'm sorry
That I made you to believe
In story
Yes I'm worried
Now forgive me
I can prove it was wall wrong please don't leave me
Say you need m
These nights are making me sad
and now feel so lonely
Yes I'm loney
Uhh...
It hurt so bad without you
I wanted you to hold me
...and now feel so lonely
...and now feel so lonely
...and now feel so lonely
..and now feel so lonely
Yes I'm lonely
I'm sorry
That I made you to believe
In story
Yes I'm worried
Now forgive me
I can prove it was all wrong
please don't leave me
Say you need me
Yes I'm lonely
Uhh...
It hurt so bad without you
I wanted you to hold me
...and now feel so lonely
...and now feel so lonely
...and now feel so lonely
...and now feel so lonely
...and now feel so lonely

Vinz - Lonely

Lonely, baby so lonely
Lonely, baby so lonely
Lonely, baby so lonely
Lonely, lonely

Ajo ka nje ceshtje
ka harru buzqeshjen
zbukuru me veshje
zevendsu me heshtje
ishte plot jet
tani jeta o perleshje
jashta duket qet
po mrena n’kry ka ndeshje
don me bo lek
nuk don UNIVERSITETE
don mu sill me mjete
me shoqnin e keqe
mendja ju ka rrit
ajo filloi tu bo gjeste
nuk ka dashni
i ndrron shoqet sikur veshjet
tu nejt n’instagram ka harru per jeten
perdor vetem snap me hup CONVERSATION
don me dal n’club shishet jan ka derdhen
she wanna be bad filloi tu pi gjethen
ajo don swag, LOUIS-V bag
don me dal nclub edhe me e bo mad
duket happy jasht po mrena esht sad
so she just wanna dance se problemet rrin larg
IT’S MAD

Lonely,baby so lonely
Lonely,baby so lonely
lonely,baby so lonely
aa lonely,lonely

ajo filloi tu ba levizje
sillet neper rrug po nuk gjen dot rrugzgjidhje
shum rreziqe dita dite
tu ba pislliqe
shum kollaj leku i vinte
she’s a mad shqipe
she’s a bad shqipe
n’mgjes bie n’gjum
cohet mbasdite
e man hekrin neper rrug for her man shqipe
nuk donte me dal dursh but she has shqipe[lonely]
ajo osht tu lujt me jet
sikur me ROUSSIAN ROULETTE
asaj ndjenjat i kan vdek[lonely]
rruga sishte kon e leht
ajo ma nuk o e njejt
asht tu i rreziku krejt[lonely]
me ROLEX day date
ama TIME DON’T WAIT
vitet jan tu ik shpejt [lonely] (x2)
but it’s NEVER TOO LATE

Lonely,baby so lonely
Lonely,baby so lonely
Lonely,baby so lonely
aa lonely,lonely

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 15/05/2013
Festivali: Celësi Muzikor 7Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:


Komente mbi këtë këngëRevolt - Lonely
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lonely".
3. Video është e këngës "Lonely", por nuk këndohet nga Revolt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.