Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rifadije Graiqevci - Jeta Eshte E Shkurt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Eshte E Shkurt".
3. Video është e këngës "Jeta Eshte E Shkurt", por nuk këndohet nga Rifadije Graiqevci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rifadije Graiqevci - Jeta Eshte E Shkurt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Ermal Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

23/10/2020

2020-10-23T15:55:03+00:00Në dhomën e errët rri vet
e flas me vjeshten
asgjë s'paskam pas nga kjo jetë
vetëm gëjeshtra
e unë e di se ende ti më don
veq nuk e di pse s'vjen pse më mundon
në parkun e vjetër shetis zemra me griset
emrin tënd e përshpëris dhe loti niset
e un e di se kurr nuk dot harroj
veq nuk e di edhe një herë a dot përqafoj.

shumë të dua në kët natë
eja e mos mbaj inat
mos i bëj zemër i ngurt
jeta është e shkurt
jeta është e shkurt.

Në dhomën e errët rri vet
e flas me vjeshten
asgjQ s'paskam pas nga kjo jetë
vetëm gëjeshtra
e unë e di se ende ti më don
veq nuk e di pse s'vjen pse më mundon
në parkun e vjetër shetis zemra me griset
emrin tënd e përshpëris dhe loti niset
e un e di se kurr nuk dot harroj
veq nuk e di edhe një herë a dot përqafoj.

shumë të dua në kët natë
eja e mos mbaj inat
mos i bëj zemër i ngurt
jeta është e shkurt
jeta është e shkurt.


Ky tekst u dërgua nga Beja
Më Shumë Këngë Nga Rifadije Grajqevci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet