Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rifadije Graiqevci - Urime Qika Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime Qika Jem".
3. Video është e këngës "Urime Qika Jem", por nuk këndohet nga Rifadije Graiqevci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rifadije Graiqevci - Urime Qika Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika:

Miti Geci

Teksti:

Edi Krasniqi (Edi)

Video Produksioni:

MProduction

Komente

Asnjë Koment

02/04/2019

2019-04-02T14:07:51+00:00Sot ushton tupani
Qefë ma t‘madh nana nuk ka
Kanagjegjin dasem me ba

Drridhet buza nanes
nuk jan lote idhnimit
kta jan veç lot gezimi

Çofsh më fat moj bij
e më gjitha t‘mirat
Zoti ti plotsoft të gjitha deshirat

Çofsh më fat moj bij
gjitha t‘mirat në jet
Nga ju dy pëllumba
u baft një qytet

Nanës po i qesh nuri
per vajzen e vet
Loti lotin nuk ja pret
Zemra nanës thot:
„Si çika jon nuk ka,
per të kallim një dunja“

Çofsh më fat moj bij
e më gjitha t‘mirat
Zoti ti plotsoft të gjitha deshirat

Çofsh më fat moj bij
gjitha t‘mirat në jet
Nga ju dy pëllumba
u baft një qytet

Çofsh më fat moj bij
e më gjitha t‘mirat
Zoti ti plotsoft të gjitha deshirat

Çofsh më fat moj bij
gjitha t‘mirat në jet
Nga ju dy pëllumba
u baft një qytet


Ky tekst u dërgua nga A.M Lyrics
Më Shumë Këngë Nga Rifadije Grajqevci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet