TEKSTESHQIP

Rifat Berisha
Deshmoret E Negrocit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Deshmoret E Negrocit" kënduar nga Rifat Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimin dhe tekstin e krijoi vetë këngëtari, teksa këngën e orkestroi Burim Krasniqi.