TEKSTESHQIP

Rifat Berisha
Nasuf E Tahir Gashani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nasuf E Tahir Gashani" kënduar nga Rifat Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimin dhe tekstin e krijoi vetë këngëtari, teksa këngën e orkestroi Drinor Zymberi.