TEKSTESHQIP

Rifat Berisha
Kulla E Celajve
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kulla E Celajve" kënduar nga Rifat Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës është vetë këngëtari, ndërsa teksti është marrë përsipër nga Hamit Aliaj.