TEKSTESHQIP

Rifat Berisha
Kangë Kushtuar Shpend, Bekim Dhe Arben Bajraktarit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kangë Kushtuar Shpend, Bekim Dhe Arben Bajraktarit" kënduar nga Rifat Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vija melodike dhe teksti u krye nga vetë artisti, teksa këngën e orkestroi Drinor Zymberi.