TEKSTESHQIP

Rifat Berisha & Shaqir Cërvadiku
Kangë Për Isuf Islam Krasniqin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kangë Për Isuf Islam Krasniqin" kënduar nga Rifat Berisha & Shaqir Cërvadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Publiku shqiptar çmon shumë edhe aspektin viziv, ndaj ky projekt është përcjellë në tregun e gjerë të muzikës i punuar në sferën vizuale me një klip muzikor, për video produksionin e të cilit është përkujdesur Red Media. Videoklipi u publikua më 20 Maj 2023. Vija melodike dhe teksti është shkruajtur nga Rifat Berisha, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Drinor Zymberi.