TEKSTESHQIP

Rifat Berisha & Shaqir Cërvadiku
Pranverë Në Bjeshkë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pranverë Në Bjeshkë" kënduar nga Rifat Berisha & Shaqir Cërvadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për fjalët e këngës është përkujdesur Rifat Berisha, teksa kënga vjen me orkestrim nga EthnoMusic.