A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Rina - Gigi  (Feat. Sin Boy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  421

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/09/2018

2018-09-04T17:00:01[Sin Boy]
Θέλει μαζί μου να πετάξει
Μέσα σε ένα ακριβό αμάξι
Της δίνω την κάρτα να την τινάξει
Καμιά πουτάνα δεν μπορεί να με αλλάξει

Φοράω καταψύκτη μες στο λαιμό
Πίνω το τσιγάρο μου κι ηρεμώ
Της πουτάνας ο αριθμός μέσα στο κινητό
Αν θες να τα πούμε
Πάρε στο manager και θα δούμε
Τα αλάνια της Ελλάδας όλα μ' ακούνε
Αν παίζει θέμα με είκοσι άτομα εκεί θα κατεβούμε-θα κατεβούμε

(Ref.) [Sin Boy]
Τώρα είμαι gigi, baby, φωνάζουν τ' όνομά μου σαν του Bieber
Τώρα είμαι gigi, baby, στο κρεβάτι μου κοιμούνται στρίπερς

[Rina]
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly

[Sin Boy]
Με βγάζουν story-story-story
Κι η γιαγιά σου μ' αναγνωρίζει
Πετάμε πάλι σε άλλη πόλη
Από το ραπ βγάζω όσα η Βίσση
Αναπάντητη κλήση
Ήσυχο να μ' αφήσει
Τόσες μηνύσεις έχω στο σπίτι
Βάζω δικηγόρο να μιλήσει
Η μπίζνα μου μέσα στο trap house
Κάθε βραδυ σ' άλλο penthouse
Τόσα ξενύχτια για να πετύχω
Απ' τα πεντάστερα χάνω το checkout

Θέλει μαζί μου να πετάξει
Μέσα σε ένα ακριβό αμάξι
Της δίνω την κάρτα να την τινάξει
Καμιά πουτάνα δεν μπορεί να με αλλάξει

Φοράω καταψύκτη μες στο λαιμό
Πίνω το τσιγάρο μου κι ηρεμώ
Της πουτάνας ο αριθμός μέσα στο κινητό
Αν θες να τα πούμε
Πάρε στο manager και θα δούμε
Τα αλάνια της Ελλάδας όλα μ' ακούνε
Αν παίζει θέμα με είκοσι άτομα εκεί θα κατεβούμε-θα κατεβούμε

(Ref.) [Sin Boy]
Τώρα είμαι gigi, baby, φωνάζουν τ' όνομά μου σαν του Bieber
Τώρα είμαι gigi, baby, στο κρεβάτι μου κοιμούνται στρίπερς

[Rina]
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly

[Rina]
Connection edhe n'Greqi, ke ni
I got a lot of G's që për lekë krejt t'i bin
Kado që po shkelim-shkelim
Albanian worldwide, na e bina trendin
Punojna edhe n't'zezën se nuk na ha
Ma mirë se na vetëm po na njohin këta
Njeke njeke lekin, veç lekin
E këta krejt po folin po nuk i njehin, nah...

E di që ke pasë qef me konë e para, ama unë jam
Sytë i kam Chinese, ama unë e Kinës s'jam
Sa here po del n'club, kallxomë kallxomë kon p'e ngon
Thirrëm mami, zemër you're my son
Tash Rina ka ndryshu, ka bo pare, ka bo famë
Po rrejnë kur po thojnë që s'po mngojnë e po m'shajnë
T'njejtën kohë po kajnë
Dhipat që kanë ngajtë për X6 po ma hajnë
Tash koha jeme ka ardhë, koha jeme ka ardhë
Po vij kejt për m'i marrë, po vij kejt për m'i marrë

(Ref.) [Sin Boy]
Τώρα είμαι gigi, baby, φωνάζουν τ' όνομά μου σαν του Bieber
Τώρα είμαι gigi, baby, στο κρεβάτι μου κοιμούνται στρίπερς

[Rina]
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly


Ky tekst u dërgua nga  Tonnidas   diona   HipHop1   deacahaniKartolina (11)

U krijua nga Fanset e Rines😍 2019-06-14 13:21:46
Kado që po
shkelim, shkelim
Albanian Worldwide
Na e bina trendin
2018-09-29 09:41:42
Njeke, njeke lekin
Vec lekin
E kta krejt po folin
Po nuk i njehin naah
E di qe ke pas qef
me kon e para ama jom
2018-09-22 18:16:31
Po vi... krejt
për mi marr
2018-09-13 10:12:07
Connection edhe n’Greqi,
ke ni?
I got a lot of G’s
që për lek krejt ti bin
2018-09-13 10:08:09
Punojna edhe
n't'zezën se nuk na ha
Ma mirë se na veten
po ja njohin kta
U krijua nga Reine 2018-09-12 14:51:54
Koha jeme ka ardh
Po vi krejt për mi marr
2018-09-09 18:59:15
Sa herë po del n’club
kallxom, kallxom kon pe ngon
2018-09-09 11:26:27
Thirrëm MAMI, zemër
You’re my son
Tash Rina ka ndryshu
Ka bo pare, ka bo famë
2018-09-07 12:00:38
I told I'm a Gigi, baby
I know you wanna
give it to me badly
2018-09-06 07:38:42
Sytë i kom chinese
ama unë kines s'jom
U krijua nga diona 2018-09-06 07:36:26
Tash koha jeme ka ardh

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019