Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rina & Sin Boy - Meredith

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meredith".
3. Video është e këngës "Meredith", por nuk këndohet nga Rina & Sin Boy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rina & Sin Boy - Meredith  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  26

Këngë e albumit:

"Mm"

Komente

8 🔥

Më Shumë Nga

Sin Boy

27/12/2019

2019-12-27T17:18:59+00:00[Rina 4x:]
Ku je, ku je im drunk and lonely
dance with a sad song
I sing alone
Sue ye sue ye m'bon telefoni
Nese nuk je ti s'm'intereson

[Sin Boy:]
Είναι η ζωή παιχνίδι να παίξεις
Λίγοι βγαίνουν νικητές
Τον σκοπό για να τερματισεις κάνε σωστές τις επιλογές
Μη σε νοιάζει μόνο το εγώ
Στο τέλος μαζί θα ανέβουμε το βουνό
Μη σε νοιάζει σ αυτό που θες το πως
Για σένα δεν υπάρχει δρόμος κλειστός

2x
Μπαίνω στο γκαράζ (yeah, yeah)
Την αποστολή ξεχνάς (yeah)
200 μη κολλάς (yeah)
Νικητής αν δεν σταματάς ποτέ

Με κάνουνε να χάσω τον εαυτό
Μαυρισμένο μέλλον κ ποινικό
Θέλω να αλλάξω πάλι αριθμό
Να φύγω και να μην γυρίσω
Δεν φοβάμαι σε όλους να τους το πεις
Στο δρόμο από τις 12 πήγε 3
Ξημερώματα θα με θυμηθείς
Θα δεις εγώ δεν θα λυγισω

[Rina 4x:]
Ku je, ku je im drunk and lonely
dance with a sad song
I sing alone
Sue ye sue ye m'bon telefoni
Nese ju nuk je ti s'm'intereson

Kartolina (2)

38
35

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rina Balaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet