Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rina & Mc Shpeta - Freestyle 2018
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle 2018".
3. Video është e këngës "Freestyle 2018", por nuk këndohet nga Rina & Mc Shpeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Rina & Mc Shpeta - Freestyle 2018 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

22/10/2018

2018-10-22T17:29:11+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Freestyle 2018" kënduar nga Rina & Mc Shpeta.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Freestyle 2018".

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Rina Balaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë