Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina Fermini - Haram Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Un e ti ma kurr per jet
Smuj me ty ma
Se ti vret
Nuk besoj ma
Sje i sinqert
Haram Haram i ki krejt
Nuk mendove
A mendove
Kaq shpejt do t‘pendohesh
Ti dashnin e helmove
E prej dores e lshove
Haram krejt i ki haram ti(8x)
Nuk mendove
A mendove
Kaq shpejt dot pendohesh
Ti dashnin e helmove
E prej dores e lshove
A pot kujtohna
Sa shum bona
Sa shum bona un per ty
Haram e ke kejt
Dashnin qe ta dhash ty
Haram krejt i ki haram ti(8x)
(Pauze)
Haram krejt i ki haram ti(4x)


Ky tekst u dërgua nga Drenicake🩵Rina Fermini
Publikimi: 21/11/2022
Teksti: Buk1
Video Produksioni: Cinematic.ch
Produksioni: ERO (Eroll Osmani)


Rina Fermini - Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram".
3. Video është e këngës "Haram", por nuk këndohet nga Rina Fermini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Fermini:


Komente 0