TEKSTESHQIP

Rino
Lamtumirë
Lyrics

Je sikur drita un mengjes
Je sikur era qe friskon
Je sikur vala qem vjen let
E mu me ndjenja me vershon
Ti per mu Je si Ander
Per mu Je siAnder
Pse ma more andren
Hey hey
E du ftyren tone
E du eran tone
E du fryman tone
Hey hey
Tkom pas e skom dit
Po mire mke prit
Se vet un tkom lan lan lan
Tasht Jom tut lyp
Per ti veq e ki Ik
Pe she qe ooh von von Von
Eyoooooo as njo nuk o si ti as njo nuk o si ti eyeyeye
Eyoooooo as njo nuk o si ti as njo nuk o si ti
Stkom dasht met than lamtumire
Stkom dasht met than lamtumire
Stkom dasht met than lamtumire

Dashnia vjen Nihere njet
E ti me Ik nuk Bon me Lan
Nese per ty esht e vertet
Ti maje afer mos e lesho
Ti per mu Je si ander
Per mu je si ander
Pse ma more andren
Hey hey
E du ftyren tone
E du eren tone
E du fryman tone
Hey hey
Ti nzemer mke met
Qitasht e per jet
Ma e Mira nbot nbot
Kurgjo ma svlen se ti me mu sje
Pe shoh qe o von von von
Eyo as njo nuk o si ti
As njo nuk o si ti
Ye as njo nuk o si ti
As njo nuk o si ti
Yeyeye
Skom dasht met than Lamtumire
Skom dasht met than lamtumire
Skom dasht met then lamtumire
Pse nuk pate pak meshir

DËRGOI:
INFO
Ky produkt muzikor bëhet i disponueshëm i plotësuar me profesionalizëm edhe me anë të një videoklipi, video produksionin e të cilit e punoi Imagine Films. Ky videoklip u publikua më 12 Maj 2017. Producentë të këngës janë Str8dope Ent..
 Një baladë R&B, e cila e ka sjell mjaft në stil këngëtarin Sopjani dhe ka arritur të marrë menjëherë pëlqimin e publikut.