TEKSTESHQIP

Rino
Habibi
Lyrics
(Feat. Mc Kresha)

Rino:
kohen une nuk po maj jo
amo ni kong une asaj ja kushtova
masi syt ja lexova
zemren si perandori ja pushtova
dostat tum thirr kasanova
po une me to un e kom seriozisht
habibi ajo um thirr edhe pse sdin arabisht

REF:
pse ajo nuk po ma beson
kur po i thom qe koha shkon
e dashnin qe kom
smun me ble me shit
se ajoo nuk po ma vlerson
tverteten kur pi ja thom
ski pse xhelozon
dashnin so tu ma dit

4x
habibi habibi
ajo pom thirr edhe pse
sdin arabisht

habibi habibi habibi habibi
habibi habibi habibi habibi

Rino:
loja une nuk po muj jo
amo zemren e saj une e fitova
masi ja deshmova
Qe shum e du dhe ja vertetova
ajo e don me lujt loja
une me to un e kom seriozisht
dje kom ble biletat
Sot mu nis egjipt

Mc Kresha:
habibi qysh Ke tripi
po na pret egjipti
zemer lidhe rrypin
Hiqju ati tipi
Ska hajr pi ati rrypi
tonat i ki ti e qisin
sene une lypi
biletat i kom pre vet i dyti
hejterat jon tu leh se inati krejt i myti
ata dojn met ble
amo nuk blehet virtyti
gjithmon um ki pelqy ti
habibi a ki sy ti?

RINO: x4
habibi habibi
ajo poim thirr edhe pse
sdin arabisht

habibi habibi habibi habibi
habibi habibi habibi habibi

DËRGOI:
INFO
Materiali muzikor ka ardhur para shikuesve i ilustruar me vlera artistike edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 12 Dhjetor 2018. Kompozitorë janë PINT & Rino (Rinor Sopjani), ndërsa për tekstin dhe për produksionin audio janë zgjedhur vargjet e shkruara nga PINT.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200